Moderní svítidla a lampy - eshop

lampaDomov tvoří nejen nábytkové sestavy, stoly, křesla a židle. Osvětlení v podobě vestavných svítidel, stropních a závěsných svítidel, lamp a lampiček dokomponuje celkovou atmosféru domova. Vhodně zvoleným svítidlem zútulníte příslušný prostor.
 
05.12.2011  |  zhlédnuto : 4561x  |  komerční sdělení

Snad v každém městě se najde alespoň jedna kamenná prodejna specializovaná na svítidla. Nevybrali jste si však z nabídky zboží? Rozhodně nemusíte dělat kompromisy a volit osvětlení dostupné, ale nesplňující Vaše požadavky. Díky internetu můžete zavítat do některého z e-shopů se zaměřením na svítidla.

Moderní svítidla a lampy – eshop

Internetový obchod T-světla, který provozuje paní Alena Těhlová, Vám nabídne bohatou nabídku svítidel pro osvětlení pokojů, jídelních stolů, koupelen. Budete si moci vybrat ze svítidel klasických, moderních, designových, ale také LED svítidel, které jsou v současnosti velmi poptávané.

V případě, že se rozhodnete pro vyřešení osvětlení v celém Vašem bytě, domě, pak se můžete těšit na nabídku výhodnější ceny. A jste-li ze Středočeského kraje, pak se můžete také domluvit na zajištění odborné montáže.

 

http://tsvetla.cz

 

Moderní svítidla a lampy - eshop naleznete na http://tsvetla.cz. Sami se můžete přesvědčit o kvalitě a široké nabídce produktů. Vybraná svítidla lze standardně nakoupit přes „nákupní košík“. Budete-li mít jakýkoli dotaz ke zboží, pak můžete kontaktovat klientský servis na telefonním čísle +420 773 100 941, nebo na e-mailu info@tsvetla.cz.

Svítidla v dnešní době a jejich volba

Dříve se svítilo petrolejkami a svíčkami. V současné době si také rádi zapálíme svíčky, ovšem v případě, že toužíme po romantice, sváteční atmosféře, či nám vypadne elektrika. Díky rozvodům elektriky a široké nabídce svítidel, můžeme dosáhnout vskutku efektivního osvětlení, a to v každém prostoru našeho bytu, domu.

Navrhnout a vybrat si, jak bude náš domov osvětlen, jakým svítidlem, není zase tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo zdát. Tak, jako zvolenými barvami v interiéru, můžeme celkový ráz bydlení nebývale pozdvihnout, ale bohužel také zkazit, tak i výběrem osvětlením můžeme prostor nechat vyniknout, rozzářit.

Tápete-li nad tím, které svítidlo by bylo vhodné pro Váš byt, domov, kancelář aj., můžete využít zkušeností prodávajícího personálu v obchodě se svítidly, nebo se obrátit na bytového designéra. Stropní LED svítidlo

LED osvětlení

LED osvětlení se řadí k moderním světelným zdrojům. Jsou vhodná jak pro interiér, tak exteriér. Proč jsou LED svítidla tolik oblíbená a žádaná? Jedním z důvodu je jejich výrazná úspornost, která dosahuje až 80%. Pokud bychom se měli bavit konkrétně o tom, kolik hodin vydrží svítit LED zdroje, pak záleží na konkrétním výrobci i samotném typu LED zdroje. Počítat můžete s dobou svícení od cca 20 000 hodin do cca 45 000 hodin.

Dalším důvodem, proč stoupá poptávka po LED svítidlech, je jejich široká nabídka, co do typů a provedení. Vybírat můžete z LED svítidel závěsných, stropních, nástěnných, lamp, lampiček na čtení. V každé místnosti tak upotřebíte LED svítidlo.

Volba LED osvětlení podle materiálu

Již výše jsme uvedli, že nabídka LED osvětlení je vskutku bohatá. A to se týká nejen využití a celkového vzhledu svítidla, ale také jeho materiálu. Na výběr máte například hliník, chrom, nerez, lakovaný kov, či kombinaci těchto materiálů.

LED svítidlo

Rozdělení LED osvětlení

LED osvětlení je možné rozdělit do základních třech skupin na závěsné LED svítidla – nástěnné LED svítidla – stolní LED lampy. Již z rozdělení vyplývá, kam které svítidlo můžete zakomponovat. Kromě tohoto rozdělení, se však na trhu setkáte s nabídkou LED svítidel venkovních – LED svítidel pro veřejné osvětlení – LED svítidel dekoračních – LED svítidel do zásuvky – LED svítidel orientačních – LED svítidel do podhledu – LED podlinek – LED svítilen.

Výrobci s širší nabídkou LED osvětlení tak reagují na zvyšující se poptávku po tomto typu osvětlení. Z úsporného a moderního osvětlení se tak můžeme nyní těšit všichni.

 

Bodové svítidlo

 

LED žárovky do LED osvětlení

Neodmyslitelnou součástí LED osvětlení jsou LED žárovky. Ty se mohou pochlubit velmi vysokou úsporou, i když jsou v porovnání s běžnými žárovkami dražší. Investice do nich se Vám však velmi brzo nejen vrátí. LED žárovky se mohou kromě nemalé úspory pochlubit také dlouhou životností. To, co také celé řadě z nás není lhostejné, je fakt, že LED žárovky jsou šetrné k životnímu prostředí. A ještě jeden bonus v podobě trvanlivosti při častém vypínání a zapínání. Sami si jen vezměte, když se pohybujete po bytě a přecházíte z jedné místnosti do druhé. Vstoupíte do kuchyně pro něco dobrého a rozsvítíte si. Vzápětí zhasnete, přejdete do obývacího pokoje, sníte pokrm a jdete si umýt ruce do koupelny, také tam si rozsvítíte a hned zhasnete. Dojdete si na toaletu, pak zpátky do koupelny a opět si rozsvítíte a zhasnete. Vejdete do ložnice, či pracovny pro časopis, knihu, …atd. Takto bychom mohli pokračovat. Klasické žárovky by tímto stylem dlouho nevydržely a praskly by. LED žárovky jsou však mnohem odolnější.

Když si půjdete zakoupit LED žárovky, orientujte se podle jejich „patic“. Na výběr máte patice s označením E27 – E14 – GU10 – MR16 – G4 – G13 – T8 aj. Kupříkladu patice E27 disponuje standardním závitem, jako mají obyčejné žárovky. Nebudete-li si jisti po jaké žárovce „sáhnout“, pak můžete požádat odbornou radu prodejce. Využít také můžete klientský servis.

Lampy - výběr

Stolní LED lampaRozhodli jste se pro svítidla stropní – závěsná – vestavná – nástěnná? Kromě nich se Vám také budou hodit stojací nebo stolní lampy. Lampy efektně dokreslí prostor dané místnosti, postarají se o tlumené, romantické osvětlení. Lampy jsou však také praktické v případě, že si chcete číst, děláte ruční práce aj. Lampy nemusí vytvářet jen tlumené světlo. Hodně záleží na řešení, typu lampy a volbě žárovky. Při nákupu lampy, ať už stojací, nebo stolní si dopředu řekněte, k jakému účelu zamýšlíte lampu.

Stolní lampy

Stolní lampy si v drtivé většině pořizujeme, když potřebujeme osvětlit pracovní či studentský stůl. Ovšem stolní lampy jsou také praktické do ložnice na noční stolek k posteli, či jako stylová dekorace.

 

Stolní lampa

Stojací lampy

Stojací lampy, oproti stolním lampám, přináší mnohem širší využití. I z toho důvodu je nabídka stojacích lamp mnohem bohatší. Je-li některá část Vašeho bytu, domu příliš tmavá, či hledáte stylovou lampu k Vašemu oblíbenému křeslu, který je Vaším útočištěm při práci na notebooku aj., pak si budete mít opravdu z čeho vybrat. Na trhu jsou lampy z nerezu, hliníku, chromu s textilním krytem, papírovým krytem aj. Vodítkem při výběru Vaší nové lampy může být kupříkladu styl místnosti, do kterého je laděna. Upřednostňujte minimalistický a moderní styl zařízení, pak Vás může oslovit lampa v kombinaci kov a sklo. Nebo máte klasicky zařízený obývací pokoj s celoplošným kobercem, obývací stěnou, sedačkou a pořádnými křesly „ušáky“? Pak se Vám do interiéru jistě bude hodit lampa s textilním cylindrem. U textilních a papírových krytů máte tu výhodu, že si můžete vybírat z rozličných barev. Je-li Váš pokoj laděn do zemitých barev, pak se Vám bude hodit lampa s pískovým, čokoládovým, krémovým krytem.

Stojací lampa
 

Přidej komentář
Titulek
Jméno
Komentář

Maximálně 1000 písmen

Přepis textu
z obrázku

Do formuláře prosím přepiště dvě slova, která vidíte na obrázku

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu.

Kategorie

Doporučené

Zajímavosti o rybářství
Zajímáte se o rybářství nebo rybolov? A věděli jste,...

číst více
 

Taxi služba Ostrava Jih
Plánujete-li návštěvu večírku, nějaké kulturní akce,...

číst více
 

Levné cestování Ostrava
Jezdíte rádi městskou hromadnou dopravou, nebo byste...

číst více
 

Nejlevnější taxi v Ostravě
Bydlíte v Ostravě a potřebujete se rychle někam dostat?...

číst více
 

Hračky nákup on-line
Hračky dětem kupujeme pro radost, ale také pro rozvíjení...

číst více
 

Šperky a bižuterie online
Krása originálního šperku dá vyniknout osobnosti, která...

číst více
 

Ručně vyráběné šperky pro ženy
Ručně vyrobené šperky jsou originální a můžete si být...

číst více
 

Elektronická cigareta Ostrava
Elektronická cigareta je vynález, který pomohl již řadě...

číst více
 

Jak používat e-cigaretu?
Chcete přestat kouřit? Hledáte nejvhodnější způsob, jak...

číst více
 

Moderní venkovní vířivky - druhy a výběr
Máte pocit, že vířivky patří jen do lázní nebo si je...

číst více
 

Naše děti

BOZP ve školství

BOZP ve školství
Stejně jako všude jinde na pracovištích a místech, kde se kumuluje množství lidí je...


Šperky z polymerové hmoty

Šperky z polymerové hmoty
Asi každá žena a dívka se ráda zdobí a nosí různé přívěsky, náušnice a jiné rozličné...


Proutěný obchůdek online

Proutěný obchůdek online
Jaro už je zde a vy stále nemáte zahradní nábytek? Pokud přemýšlíte o koupi, zkuste se...


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci – BOZP – Mošnov, Příbor, Kopřivnice

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci – BOZP – Mošnov, Příbor, Kopřivnice
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci jsou důležité oblasti, které jsou však často...


Školení BOZP Prostějov

Školení BOZP Prostějov
Školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je povinností všech podnikatelů,...


Šťastná rodina

Kostýmy, masky online

Kostýmy, masky online
Děti netrpělivě odškrtávají dny v kalendáři. Ano, už brzy se tu objeví čert, anděl a...


Vše pro modeláře - nákup online

Vše pro modeláře - nákup online
Každý koníček je svým způsobem specifický, ať už se jedná o drátkování, výrobu...


Knihy nákup online

Knihy nákup online
Sháníte dárek pro své blízké? Nechejte se inspirovat a vyberte ten nejlepší dárek v...


Aero Therm - Kvalita a cena

Aero Therm - Kvalita a cena
Často se podivujeme nad částkami, které jsou vynaloženy na kosmický výzkum, protože...


Sushi kurz

Sushi kurz
Chcete překvapit své známé zajímavým pokrmem? A co takhle sushi? V sushi kurzu se...